Apie Bergeną

Bergenas – antras pagal didumą Norvegijos miestas. Bet tai juk visai neįdomu! Kas įdomu – tai Bergeno kultūra ir miesto atmosfera. Tarp septynių kalnų ir septynių fiordų įsikūręs miestas gali pasigirti unikalia miesto dvasia – vos atvykę į Bergeną pajusite skandinavišką idilę ir romantiką. Bergeno miestas yra tiesiog nuostabaus grožio – apsuptas kvapą gniaužiančios gamtos, Bergenas gali pasigirti fantastinio grožio senamiesčiu, daugybe lankytinų objektų, nuostabia kultūra ir tokiu naktiniu gyvenimu, kuriuo didžiuotųsi net ir Niujorkas!

Atostogos Bergene patiks visiems. Lankyti objektai tikrai neleis nuobodžiauti – Bergeno akvariumas patiks visai šeimai, o pasivaikščiojimas miesto gatvėmis pasirodys kaip turas po muziejų! Būtinai aplankykite Šv. Marijos bažnyčią – tai viena populiariausių lankytinų vietų Bergene. Ši nuostabaus grožio bažnyčia ypatingai patiks architektūros mylėtojams. Taip pat, nepraleiskite progos aplankyti Senojo Bergeno muziejaus po atviru dangumi, Lyse vienuolyno ir žinoma – Bergeno katedros! Šios istorinės vietos suteiks jums išskirtinę progą iš arti susipažinti su Bergeno kultūra, tradicijomis ir istorija

Orai Bergene gana žvarbūs – net ir karštomis vasaros dienomis Bergenas dažnai susilaukia lietaus. Tačiau šaltomis žiemos dienomis Bergene labai populiarus žiemos sportas. Kitais metų laikas Bergene galėsite džiaugtis ne vien kultūriniu miesto gyvenimu, bet ir žygiais į kalnus ir fiordus!

Maisto kainos Bergene labai įvairios. Aišku yra tai, kad Norvegijoje pragyvenimo lygis yra gerokai aukštesnis, nei Lietuvoje, tačiau sutaupyti Bergene tikrai įmanoma.

Planuodami atostogas Bergene, iš anksto apgalvokite, ką veikti Bergene norėsite. Tai Jums padės ne tik planuoti kelionės laiką, bet ir sutaupyti. Ką veikti ir ką pamatyti Bergene tikrai yra, taigi atostogų planavimas tik padės jums pasiruošti kelionei ir užtikrinti turiningas atostogų dienas!

Skrydžiai į Bergeną

Skrydžiai iš Bergeno