Bergeno akvariumas

Bergenas – septynių kalnų ir septynių fiordų apsuptyje įsikūręs romantiškas Norvegijos miestas. Milijonai turistų kasmet traukia į Bergeną, norėdami iš arti susipažinti su unikalia miesto kultūra. Šis nuostabaus grožio filmas privers jus jaustis, lyg filme – pasakiško grožio peizažai, nuostabus miestas, išskirtinė kultūra, nesibaigiančios pramogos ir daugybė lankytinų objektų yra tik maža dalelė to, ką rasite Bergene. Pigios kelionės į Bergeną yra tiesiog idealus sprendimas norintiems nebrangiai, tačiau turiningai praleisti atostogas. Vienas iš labiausiai lankomų objektų Bergene – Bergeno akvariumas.

Bergeno akvariumas
Bergeno akvariumas – tai unikali pramoga, kuri tikrai patiks visai šeimai! Bergeno akvariumas sužavės ir vaikus, ir suaugusius, be abejonės, patiks ir tiems, kurie nori romantikos ir įdomių potyrių. Pagrindiniame Bergeno akvariumo pastate įrengta šimtai akvariumų, kuriuose gyvena įvairiausi jūros gyvūnai – žuvys, jūrų arkliukai, medūzos, aštuonkojai ir kitokie egzotiniai gyvūnai. Taip pat, Bergeno akvariume galėsite pamatyti gyvačių, krokodilų, vėžlių – tai tikras rojus tiems, kuriuos domina laukiniai gyvūnai!

Bergeno akvariumo kaina priklauso nuo daugelio aspektų – žmogaus amžiaus, savaitės dienos ir kitų niuansų. Jei norite gauti daugiau informacijos apie Bergeno akvariumą – būtinai apsilankykite Bergeno akvariumo tinklalapyje ir ten rasite visus atsakymus į turimus klausimus.

Bergeno akvariumo adresas: Nordnesbakken 4, 5005 Bergen, Norvegija

Bergenas – unikalus miestas, kuriame jums tikrai neteks nuobodžiauti. Šimtai lankytinų vietų Bergene užtikrins, kad jūsų atostogos bus nuotaikingos ir kupinos vien tik gerų potyrių! Keliaudami į Bergeną iš anksto planuokite savo kelionės veiklą – taip galėsite planuoti savo atostogų biudžetą ir būti tikri, kad atostogų metu spėsite pamatyti viską, ką norėjote! Pigios kelionės į Bergeną suorganizuojamos labai lengvai – taigi leiskite išsipildyti savo svajonėms.

Skrydžiai į Bergeną

Skrydžiai iš Bergeno