Bergeno centras

Septynių kalnių ir septynių fiordų apsuptas Bergenas – ideali vieta idiliškoms atostogoms. Antras pagal didumą Norvegijos miestas tiesiog spinduliuoja Skandinaviška kultūra, vėsiu gyvenimo būdu ir Norvegiška romantika. Yra daugybė priežasčių, dėl kurių atostogas turėtumėte praleisti Bergene. Tačiau svarbiausia yra tai, kad galėsite ne tik grožėtis ir iš arti džiaugtis kvapą gniaužiančia Norvegijos gamta, bet ir pasinerti į unikalų Bergeno kultūrinį gyvenimą, kuriuo didžiuotųsi ir dešimt kartų didesni miestai Bergeno centras – nuostabaus grožio miesto dalis, kurią aplanko kiekvienas Bergeno svečias.

Kaip ir bet kurio miesto centras, Bergeno centras yra nuolat kupinas žmonių ir linksmybių. Bergeno centras yra visuomet trykštantis energija ir džiaugsmu. Čia visuomet pamatysite didžiulius srautus turistų. Bergeno centre įsikūrę daugybė lankytinų miesto objektų – muziejai, galerijos ir įvairiausios miesto įdomybes. Jei norite skaniai pavalgyti – būtinai traukite į Bergeno centrą! Maisto kultūra Bergene tiesiog žydi - gastronomija šiame mieste yra itin vertinama.

Viešbučiai Bergeno centre yra šiek tek brangesni, nei viešbučiai nutolę nuo centro. Kavinėms ir restoranams galioja ta pati taisykle. Bergeno centras yra labai pamėgtas turistų, taigi visai ne keista, kad kainos Bergeno centre yra pakankamai didelės. Tačiau Bergeno centras jus palepins nuostabia architektūra, daugybe lankytinų vietų ir niekada nesibaigiančiomis linksmybėmis. Bergeno miesto centras toks populiarus yra tikrai ne veltui – tai pati gyviausia ir gražiausia miesto dalis!

Jei norite apsipirkti, tai padaryti tikrai turėsite ne vieną progą. Bergeno prekybos centras, kuris yra įsikūręs beveik pačiame miesto centre, jums suteiks galimybę apsipirkti daugybėje įvairiausių parduotuvių. Prekybos centre Bergene galėsite ne tik apsipirkti, bet ir pažaisti boulingą, biliardą, pavalgyti kavinėse, nueiti į kino teatrą.

Skrydžiai į Bergeną

Skrydžiai iš Bergeno