Bergeno miesto kortelė

Bergenas – antras pagal didumą Norvegijos miestas, kuris tikrai ne veltui kasmet privilioja milijonus turistų iš viso pasaulio. Septynių kalnų ir septynių fiordų apsuptyje įsikūręs miestas suteiks jums unikalią galimybę pasimėgauti tikrąja Norvegijos kultūra, istorija ir tradicijomis. Ne tik turėsite galimybę pasinerti į kvapą gniaužiančios Norvegijos gamtos linksmybes, bet ir iš arti susipažinti su Bergeno kultūriniu gyvenimu, kuriuo didžiuotųsi ir dešimt kartų didesnis miestas. Turizmas Bergene yra puikiai išvystytas ir nuolat tobulinamas tam, kad miesto svečiai nuolat jaustųsi patogiai ir užtikrintai.

Kainos Bergene yra pakankamai aukštos, kaip ir visoje Norvegijoje. Tačiau nesijaudinkite – pigios kelionės į Bergeną yra suorganizuojamos labai lengvai. Bergene yra pasirūpinta tuo, kad turistai mieste turėtų daugybę galimybių sutaupyti!

Atvykę į Bergeną, norėdami sutaupyti, būtinai įsigykite turistinę Bergeno miesto kortelę. Daugybė Skandinavijos ir likusios Europos miestų teikia šią paslaugą. Kortelę galite įsigyti skirtingiems laiko periodams – dienai, dviem dienom, trim dienom, savaitei ir t.t. Žinoma, nuo kortelės galiojimo laiko priklausys ir Bergeno kortelės kaina.

Labai puiku tai, kad nusipirkę Bergeno miesto kortelę sutaupysite bene kiekviename žingsnyje! Populiariausi Bergeno muziejai jums duris atvers pigiau, arba nemokamai! Jūrų muziejus ir Mokytojų muziejus Bergene, su miesto kortele jums nekainuos nieko. Jei norėsite užkilti į garsiąją Bergeno apžvalgos aikštelę – galėsite nemokėti už funikulierių!

Taip pat – sutaupysite daugybę pinigų autobusų bilietams! Viešasis transportas Bergene yra gana brangus – autobuso bilietai kainuoja apie keturis eurus. Su Bergeno miesto kortele, viešuoju transportu naudositės gerokai pigiau arba iš viso nemokamai!

Atvykę į Bergeną – būtinai investuokite ir nusipirkite Bergeno miesto kortelę. Tai specialiai turistams sukurtas būdas sutaupyti ir mieste jaustis patogiai!

Skrydžiai į Bergeną

Skrydžiai iš Bergeno