Darbas Bergene

Gyvenimas Bergene – lyg scena iš romantiško filmo. Septynių kalnų ir septynių fiordų apsuptyje įsikūręs Bergenas, iš tiesų yra vienas unikaliausių ir gražiausių Skandinavijos miestų. Jaukus, spalvingas, išskirtine kultūra ir gyvenimo būdu galintis pasigirti miestas tikrai patiks visiems. Nuo medinio senamiesčio, iki žuvų turgaus – Bergene rasite viską, kas gražiausia ir geriausia Norvegijoje. Bergenas populiarus ne vien dėl kelionių – daugybė išeivių iš Lietuvos, pasirinko Bergeną kaip savo nuolatinę gyvenamą vietą.

Visai ne paslaptis ir tai, kad daugybė lietuvių nuolat emigruoja į Norvegiją, norėdami daugiau uždirbti. Pragyvenimo lygis Norvegijoje yra gerokai didesnis nei Lietuvoje – Bergene vidutinė alga yra bent penkis kartus didesnė, nei Lietuvoje! Net ir nekvalifikuotas darbas Bergene garantuos gerą atlyginimą ir visas socialines garantijas.

Darbo rinka Bergene labai plati, taigi kiekvienas tikrai nesunkiai ras sau tinkamą darbą. Geriausias būdas rasti darbą Bergene yra per agentūras arba per darbo skelbimus internete. Žinoma, lengviausia darbą rasti tiems, kurie moka Norvegų kalbą ir jau gyvena Bergene. Tačiau net ir anglų kalbos žinios užtikrins jums gerą darbo vietą Bergene.

Darbą Bergene ras ir specialistai, ir kvalifikacijos neturintys žmonės. Aptarnaujamoje srityje nuolat reikalingi žmonės, taigi tikrai nesunkiai rasite pardavėjo, padavėjo, barmeno ir kitus aptarnaujamus darbus. Taip pat Bergene labai populiarus auklės, slaugės darbas. Specialistai taip pat nesunkiai ras darbą – ekonomika Bergene puikiai išvystyta, taigi visi sektoriai mieste veikia puikiai.

Gyvenimo Bergene kokybė tikrai nenuvils. Nusikalstamumas šiame mieste itin retas, tačiau tai nestebina – Norvegija visada garsėjo saugiais miestais. Bergene gyvenimas teka ramia ir užtikrinta vaga. Mieste dirbantys gyventojai turi visas socialines garantijas ir gali džiaugtis gyvenimu be rūpesčių!

Skrydžiai į Bergeną

Skrydžiai iš Bergeno