Kainos Bergene

Bergenas – romantiškas, skandinaviškai ramus ir neįtikėtinai gražus Norvegijos miestas. Septynių kalnų ir septynių fiordų apsuptyje įsikūręs miestas – tiesiog tobula vieta idiliškoms atostogoms. Tokiu kultūriniu gyvenimu, kokį rasite Bergene, ir dešimt kartų didesni miestai galėtų didžiuotis. Skandinaviškai ramus ir labai įdomus – toks yra Bergenas. Tačiau neapsiaukite – jei norite audringų linksmybių ir nuotykių, Bergenas jūsų tikrai nenuvils! Keliaudami į Bergeną nepamirškite, kad kainos Norvegijoje yra gerokai aukštesnės nei Lietuvoje – taigi iš anksto apskaičiuokite būsimas išlaidas ir kelionės biudžetą.

Kainos Bergene

Maisto kainos Bergene labai įvairios. Aišku yra tai, kad Norvegijoje pragyvenimo lygis yra gerokai aukštesnis, nei Lietuvoje, tačiau sutaupyti Bergene tikrai įmanoma. Pietūs nebrangiame kainuoja maždaug 17 – 18 eurų. Dviejų asmenų vakarienė restorane kainuos kur kas daugiau – bent 75 eurus. Alkoholio kainos Bergene labai didelės, kaip ir visoje Norvegijoje – alaus bokalas gali kainuoti virš 8 eurų! Kava kainuoja daugiau nei keturis eurus.

Maisto kainos parduotuvėse, žinoma, gerokai mažesnės. Taigi, jei norite sutaupyti, gera idėja maistą pirkti parduotuvėse ir jį gamintis patiems. Aišku – jei tam yra galimybė. Litras pieno kainuoja apie du eurus, duona – apie tris, vaisiai dažniausiai kainuoja apie 2 – 3 eurus už kilogramą.

Transporto kainos Bergene

Mieste patogiai keliausite viešuoju transportu. Vietinio transporto bilietas kainuoja apie keturis eurus, tačiau įsigiję Bergeno miesto kortelę tikrai labai sutaupysite! Taksi kainos Bergene įvairios – viskas priklauso nuo jus aptarnaujančios taksi firmos. Tačiau dažniausiai, už vieną kilometrą, mokėsite maždaug 1 – 1.5 eurų.

Nakvynės kainos Bergene svyruoja įvairiai – tai priklauso nuo to, kokią nakvynės vietą pasirinkote. Ekonominės klasės viešbučiai Bergene jums užtikrins pigų, tačiau patogų ir malonų poilsį.

Skrydžiai į Bergeną

Skrydžiai iš Bergeno