Laikas Bergene

Bergenas – antras didžiausias Norvegijos miestas, įsikūręs septynių kalnų ir septynių fiordų apsuptyje. Norvegiškai romantiškas, žvarbus, tačiau labai jaukus, nuostabių peizažų ir kultūros apsuptas Bergenas – tiesiog ideali vieta atostogoms. Bergenas ne tik suteiks jums galimybę pasigrožėti Skandinaviška gamta, bet ir pasimėgauti Norvegiška kultūra bei audringomis linksmybėmis. Pigios kelionės į Bergeną yra labai populiarus atostogų pasirinkimas! Prieš keliaudami į Bergeną pasirūpinkite kelionės smulkmenomis – pasidomėkite orais, apsidrauskite ir būtinai sužinokite, koks tikslus laikas Bergene!

Laikas Bergene

Laikas Bergene yra skaičiuojamas pagal CEDT (Central European Daylight Time) standartus arba žymimas (UTC +1:00). Tai reiškia, kad laikas Bergene yra viena valanda atsiliekantis nuo vietinio Lietuvos laiko. Keliaudami į Bergeną būtinai teisingai nustatykite savo laikrodžius telefonuose ir kituose elektroniniuose prietaisuose. Žinoti koks tikslus laikas Bergene kelionės metu – būtina. Tai padės jums išvengti įvairių nepatogumų ir nesusipratimų.

Geriausias laikas keliauti į Bergeną

Pats geriausias ir populiariausias laikas keliauti į Bergeną yra vasara ir gruodžio mėnesį. Per didžiąsias šventes turistai į Bergeną keliauja ne vien dėl nuostabių miesto puošmenų, bet ir dėl žiemos sporto. Septyni kalnai, supantys Bergeną, turi slidinėjimo trasas ir kitokias vietas žiemos linksmybėms. Na, o vasarą Bergene būna patys geriausi orai – iškrenta mažiausiai lietaus, o dienos būna pačios šilčiausios! Vasara yra pats idealiausias laikas aplankyti Bergeną, jei norite pažinti tiek miesto kultūrą, tiek pasigrožėti nuostabiais peizažais.

Tačiau nepamirškite, kad vasarą ir per didžiąsias šventes, skrydžiai į Bergeną būna patys brangiausi. Be to, dėl didelio turistų srauto brangsta ir viešbučiai bei įvairios pramogos. Taigi, jei jus tikrai domina pigios kelionės į Bergeną – patartina miestą aplankyti pavasarį arba ankstyvą rudenį.

Skrydžiai į Bergeną

Skrydžiai iš Bergeno