Lankytinos vietos Bergene

Bergenas – septynių kalnų ir septynių fiordų apsuptyje įsikūręs romantiškas Norvegijos miestas. Milijonai turistų kasmet traukia į Bergeną, norėdami iš arti susipažinti su unikalia miesto kultūra. Šis nuostabaus grožio filmas privers jus jaustis, lyg filme – pasakiško grožio peizažai, nuostabus miestas, išskirtinė kultūra, nesibaigiančios pramogos ir daugybė lankytinų objektų yra tik maža dalelė to, ką rasite Bergene. Antras pagal didumą Norvegijos miestas – Bergenas, tikrai gali pasigirti daugybe unikalių lankytinų objektų. Pigios kelionės į Bergeną yra tiesiog idealus sprendimas norintiems nebrangiai, tačiau turiningai praleisti atostogas.

Lankytini objektai Bergene

Kelionės į Bergeną suteiks jums unikalią galimybę tiesiog pasinerti į unikalų gyvenimo rimtą, šiaurietišką kultūrą ir skandinavišką romantiką. Pirmiausia, tiesiog privalote aplankyti medinį Bergeno senamiestį. Nors ši miesto dalis daugybę kartų buvo nuniokota gaisrų, dabar Bergeno senamiestis stovi užtikrintai, lyg tvirtovė!

Būtinai aplankykite Šv. Marijos bažnyčią – tai viena populiariausių lankytinų vietų Bergene. Ši nuostabaus grožio bažnyčia ypatingai patiks architektūros mylėtojams. Taip pat, nepraleiskite progos aplankyti Senojo Bergeno muziejaus po atviru dangumi, Lyse vienuolyno ir žinoma – Bergeno katedros! Šios istorinės vietos suteiks jums išskirtinę progą iš arti susipažinti su Bergeno kultūra, tradicijomis ir istorija.

Bergeno miesto kortelė

Jei norite sutaupyti, būtinai įsigykite Bergeno miesto kortelę. Ši turistams sukurta kortelė ne tik leis jums pigiau keliauti viešuoju transportu, bet ir nemokamai patekti į daugybę muziejų! Mokyklos muziejus, Jūrų muziejus, įvairios galerijos ir kitos lankytinos vietos, duris jums atvers nemokamai. Be to, su kortele galėsite pigiau, arba nemokamai (priklausomai nuo mėnesio, kurio metu viešėsite Bergene) pakilti į Fløyen kalną ir pasigrožėti kvapą gniaužiančia miesto panorama ir Bergeną supančios gamtos peizažais!

Skrydžiai į Bergeną

Skrydžiai iš Bergeno