Orai Bergene

Bet kuri akimirka Bergene – lyg scena iš romantiško filmo. Septynių kalnų ir septynių fiordų apsuptyje įsikūręs Bergenas, iš tiesų yra vienas unikaliausių ir gražiausių Skandinavijos miestų. Jaukus, spalvingas, išskirtine kultūra ir gyvenimo būdu galintis pasigirti miestas tikrai patiks visiems. Nuo medinio senamiesčio, iki žuvų turgaus – Bergene rasite viską, kas gražiausia ir geriausia Norvegijoje. Bergeno gyvenimas tiesiog verda, o lietingas dienas Bergene praskaidrins nuostabūs vietiniai gyventojai ir išskirtinė miesto dvasia. Prieš keliaudami į Bergeną būtinai pasidomėkite, kokie orai jūsų laukia!

Orai Bergene

Kaip ir visa Norvegija, Bergenas yra gana žvarbus ir lietingas miestas. Jei trokštate atostogų, kurių metu lepinsitės karštomis, saulėtomis dienomis – kelionės į Bergeną tikrai ne jums! Orai Bergene visus metus išlieka gana vėsūs. Geriausias laikas keliauti į Bergeną yra, žinoma, vasara. Orai Bergene vasarą įkaista pakankamai daug, termometro stulpeliai kyla gerokai virš 25 laipsnių! Tačiau lietus Bergene yra dažnas svečias net ir vasarą, taigi keliaudami į Bergeną – nepamirškite lietpalčių ir skėčių!

Keliaudami į Bergeną pasirūpinkite, kad jūsų avalynė ir rūbai būtų patogūs. Jei keliausite žiemą, apsirūpinkite šiltomis striukėmis ir tikrai kokybiškais batais. Vasarą, nors orai Bergene ir būna šilti, nepamirškite skėčių, guminių batų ir dėl viso pikto – šiltesnių rūbų apsisaugoti nuo vėjo ir galimo šalto lietaus.

Didžiausia ir mažiausia metinė oro temperatūra Bergene:
Sausis +9,4 / -4,5
Vasaris +10,2 / -5,0
Kovas +14,0 / -2,0
Balandis +18,6 / -2,1
Gegužė +17,1 / +0,8
Birželis +23,9 / +3,7
Liepa +30,0 / +7,4
Rugpjūtis +27,3 / +8,2
Rugsėjis +22,0 / +6,3
Spalis +18,2 / +2,1
Lapkritis +15,6 / -4,3
Gruodis +12,3 / -4,6

Skrydžiai į Bergeną

Skrydžiai iš Bergeno