Viešasis transportas Bergene

Septynių kalnų ir septynių fiordų apsuptyje įsikūręs Bergenas yra vienas iš tų miestų, kuriuose privalote pamatyti patys. Nesvarbu, kiek miesto nuotraukų pamatysite, kelionių žurnalų paskaitysite ar pasakojimų apie miestą išklausysite – Bergeną tiesiog privalote aplankyti patys! Norvegiškos romantikos užburtas miestas yra tiesiog tobula vieta idiliškoms atostogoms. Bergene galėsite ne tik pasigrožėti išskirtiniais gamtos peizažais, bet ir pasinerti į absoliučiai nuostabų miesto kultūrinį gyvenimą. Jei norite paatostogauti turiningai, bet jūsų biudžetas nėra begalinis – pigios kelionės į Bergeną yra tiesiog sukurtos jums!

Nesvarbu, kokioje Bergeno miesto dalyje gyvensite – nesunkiai pasieksite visas lankytinas vietas ir bet kurį miesto rajoną. Vienas patogiausių būdų keliauti po Bergeną yra viešieji miesto autobusai. Autobusų stotelės yra patogiai išsidėsčiusios po visą Bergeną, visai nesvarbu, kurioje miesto dalyje esate. Daugybė autobusų migruoja po visą miestą, taigi greitai pasieksite savo kelionės tikslą. Autobuso bilietas Bergene kainuoja apie keturis eurus, tačiau sutaupyti galite įsigiję Bergeno miesto kortelę – su šia turistų kortele, Bergeno viešuoju transportu naudositės nemokamai.

Bergene taip pat galite važinėti su taksi arba išsinuomavę automobilius. Kelionės kaina su taksi labai priklauso nuo to, kokios įmonės paslaugomis naudositės. Prieš sėsdami į taksi paklauskite, koks yra tarifas už nuvažiuotą kilometrą. Dažniausiai, taksi už kilometrą kainą Bergene svyruoja tarp euro ir pusantro euro. Tačiau galite naudotis tokiomis alternatyvomis, kaip Uber paslaugos. Be to, galite pasinaudoti automobilių nuoma! Tai yra puikus sprendimas, jei važinėti žadate daug ir norite keliauti už miesto ribų. Išnuomotas automobilius jums suteiks laisvę keliauti kur norite.

Viešasis transportas Bergene yra išvystytas puikiai, taigi atvykę į miestą tikrai nesusidursite su problemomis dėl transporto.

Skrydžiai į Bergeną

Skrydžiai iš Bergeno