Bergenas - Vilnius

Kelionės į Bergeną – unikalūs būdas iš arti susipažinti su nuostabia Norvegijos kultūra. Galite apie miestą skaityti žurnaluose, grožėtis Bergeno nuotraukomis ar klausyti pasakojimų iš draugų, tačiau niekas neprilygs pačių kelionės įspūdžiams. Septynių kalnų ir septynių fiordų apsuptyje įsikūręs Bergenas yra tikrai vertas jūsų vizito. Šis miestas užtikrins jums nepamirštamas atostogas! Skrydžiai į Bergeną ir iš jo yra labai pigūs, taigi lėktuvų bilietams daug nepaklosite!

Bergenas – Vilnius skrydžiai

Visai ne paslaptis, kad Bergene gyvena tikrai ne mažai lietuvaičių, taigi visai ne keista, kad skrydžių iš Bergeno į Lietuvą tikrai netrūksta! Bergen – Vilnius skrydžiai yra labai dažni ir yra vykdomi net kelis kartus per savaitę, o kartais – net ir kasdien. Daugiausiai skrydžių Bergenas – Vilnius būna gruodžio mėnesį ir vasarą, kadagni tai yra pats populiariausias laikas keliauti. Bergenas – Vilnius tiesioginiai skrydžiai yra idealiausias būdas keliauti. Tiesioginiai skrydžiai Bergenas – Vilnius yra trumpi ir malonūs, taigi savo kelionės tikslą pasieksite labai greitai.

Lėktuvų bilietai Bergenas – Vilnius

Jei jus domina pigios kelionės iš Bergeno į Vilnių, prisiminkite vieną universalią taisyklę, kuri galioja visiems lėktuvų bilietams – kuo arčiau skrydžio data, tuo brangiau mokėsite už lėktuvų bilietus. Jei gyvenate Bergene ir norite grįžti į Lietuvą, savo kelionę pradėkite planuoti kuo ankščiau. Pigiausi lėktuvų bilietai Bergenas – Vilnius būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusmečiui. Na, o jei planuojate atostogas Bergene, geriausias variantas yra pirkti bilietus Vilnius – Bergenas – Vilnius. Taip ne tik sutaupysite, bet ir nebeturėsite rūpintis dėl skrydžio į Lietuvą laiko ir kainos.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Bergenas – Vilnius Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Bergenas – Vilnius Wizzair kelionių pasiūlymai

 

Skrydžiai į Bergeną

Skrydžiai iš Bergeno