Ryga - Bergenas

Bergenas – antras pagal didumą Norvegijos miestas, kuris tikrai ne veltui kasmet privilioja milijonus turistų iš viso pasaulio. Septynių kalnų ir septynių fiordų apsuptyje įsikūręs miestas suteiks jums unikalią galimybę pasimėgauti tikrąja Norvegijos kultūra. Ne tik turėsite galimybę pasinerti į kvapą gniaužiančios Norvegijos gamtos grožybes, bet ir iš arti susipažinti su Bergeno kultūriniu gyvenimu, kuriuo didžiuotųsi ir dešimt kartų didesnis miestas. Skrydžiai iš Lietuvos į Bergeną yra vykdomi labai dažnai, tačiau jei nerandate sau tinkamo skrydžio varianto, pasidomėkite skrydžiais Ryga – Bergenas!

Skrydžiai Ryga – Bergenas

Gali nutikti taip, kad Bergene norite atsidurti labai konkrečiu laiku, tačiau tinkamų skrydžių iš Lietuvos tiesiog nėra. Nenusiminkite! Rygos oro uostas yra visai ne toli nuo Lietuvos, taigi jį pasieksite tikrai greitai. Skrydžiai Ryga –Bergenas yra vykdomi labai dažnai – bent kelis kartus per savaitę. Taigi tikrai rasite sau tinkamą skrydžio datą, laiką ir kainą! Tiesioginiai skrydžiai Ryga – Bergenas yra komfortiški ir trumpi, o malonia kelione pasirūpins draugiškas skrydžio personalas.

Lėktuvų bilietai Ryga – Bergenas

Jei jus domina pigios kelionės į Bergeną, turite prisiminti vieną universalią taisyklę, kuri galioja visiems skrydžiams, nesvarbu kur keliausite – kuo arčiau skrydžio data, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Taigi, norėdami sutaupyti, savo atostogas pradėkite planuoti kuo ankščiau. Patys pigiausi lėktuvų bilietai Ryga – Bergenas būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusei metų. Artėjant skrydžio į Bergeną datai, lėktuvų bilietai labai sparčiai brangsta!

Patogiausias būdas pirkti lėktuvų bilietus yra internetu. Ryga – Bergenas lėktuvų bilietus nusipirksite vos per kelias minutes – jums nereiks niekur važiuoti, laukti eilėse. Bilietus į Bergeną nusipirksite tiesiog namuose, o jums reikės tik kompiuterio ir jūsų banko duomenų!

Skrydžiai į Bergeną

Skrydžiai iš Bergeno