Vilnius - Bergenas

Apsuptas septynių kalnų ir septynių fiordų, Bergenas yra vienas unikaliausių miestų Norvegijoje. Spinduliuojantis skandinaviška ramuma ir šiaurietiška kultūra, Bergenas užvaldys jūsų širdis romantika, sodrių spalvų peizažais, unikaliais lankytinais objektais ir žinoma – kvapą gniaužiančia gamta. Pigios kelionės į Bergeną ypatingai patiks tiems, kurie trokšta iš arti pažinti Skandinavišką kultūrą ir kasdieninį Norvegijos gyvenimą. Skrydžiai į Bergeną yra labai populiarūs ir labai dažni, o lėktuvų bilietai – pigūs. Taigi tikrai nesunkiai suorganizuosite pigias atostogas Bergene!

Vilnius – Bergenas lėktuvų bilietai

Turbūt pats populiariausias maršrutas keliauti į Bergeną yra Vilnius –Bergenas. Pigiausi lėktuvų bilietai Vilnius – Bergenas būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusei metų. Kuo arčiau skrydžio data – tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Tai – universali taisyklė, tinkanti visiems lėktuvų bilietams. Pigūs lėktuvų bilietai Vilnius Bergenas yra iš tiesų geras būdas sutaupyti, taigi atostogas pradėkite planuoti iš anksto! Patogiausias būtas pirkti bilietus yra internetu. Vilnius – Bergenas lėktuvų bilietų pasirinkimas labai didelis, taigi tikrai rasite sau tinkamą skrydžio variantą.

Vilnius – Bergenas skrydžiai

Skrydžiai iš Vilniaus į Bergeną yra labai dažni ir vykdomi net kelis kartus per savaitę. Dažniausiai skrydžių tankis išlieka vienodas visus metus. Tačiau dažnai skrydžių padaugėja gruodžio mėnesį – tai laikas, kai kelionės į Bergeną yra pačios populiariausios. Skrydis Vilnius – Bergenas trukmė yra tikrai trumpa, kadangi Vilnius – Bergenas atstumas nėra didelis. Skrydžio į Bergeną komfortą užtikrina skrydžių palydovai – į Norvegiją atvyksite pailsėję ir nusiteikę audringoms atostogoms!

Tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Bergenas yra geriausia idėja, kadangi toks skrydžių variantas užima mažiausiai laiko. Skrydžiai su persėdimu tik gaišina brangų atostogų laiką, taigi pirkdami lėktuvų bilietus būtinai pažiūrėkite, ar skrydis yra tiesioginis!

Skrydžiai į Bergeną

Skrydžiai iš Bergeno