Atostogos Bergene

Bergenas – antras pagal didumą Norvegijos miestas, kuris tikrai ne veltui kasmet privilioja milijonus turistų iš viso pasaulio. Septynių kalnų ir septynių fiordų apsuptyje įsikūręs miestas suteiks jums unikalią galimybę pasimėgauti tikrąja Norvegijos kultūra. Ne tik turėsite galimybę pasinerti į kvapą gniaužiančios Norvegijos gamtos grožybes, bet ir iš arti susipažinti su Bergeno kultūriniu gyvenimu, kuriuo didžiuotųsi ir dešimt kartų didesnis miestas. Atostogos Bergene tikrai nepaliks abejingų – šis unikalus miestas patenkins net ir išrankiausių keliautojų poreikius.

Planuodami atostogas Bergene, turite pasirūpinti tam tikromis kelionės smulkmenomis – taip būsite tikri, kad atostogų metu nesusidursite su jokiais nepatogumais ir nemalonumais. Visų pirma – iš anksto pasirūpinkite lėktuvų bilietais ir nakvynės vieta. Pigiausi lėktuvų bilietai į Bergeną būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusei metų. Artėjant skrydžio datai lėktuvų bilietai į Bergeną sparčiai brangsta. Panaši taisyklė galioja ir viešbučiams – nakvynė Bergene bus pigiausia tuomet, kai viešbučio kambarius rezervuosite iki kelionės likus bent keletui mėnesių. Tuomet rinksitės iš pigiausių viešbučių pasiūlymų ir atvykę mokėsite mažiau.

Labai svarbu, kad iš anksto suplanuotumėte savo atostogų Bergene veiklą. Ką veikti Bergene tikrai yra, taigi norėdami pamatyti ir nuveikti viską, apie ką svajojote – kruopščiai planuokite savo laiką. Tai padės ne tik užtikrinti turiningą laisvalaikį, bet ir planuoti savo kelionės biudžetą! Žinodami ką norite veikti, kur nukeliauti ir į kokias pramogas pasinerti, galėsite apskaičiuoti, kiek pinigų jums reikės kelionės metu.

Labai svarbu, kad iš anksto pasidomėtumėte, kokie orai Bergene jūsų lauks atostogų metu. Bergenas, kaip ir didžioji dalis Norvegijos, yra lietingas ir žvarbus miestas. Taigi nepamirškite protingai pakuotis savo lagaminą! Lietpalčiai, skėčiai ir guminiai batai tikrai nepatrukdys, net priešingai – pagerins jūsų savijautą ir kelionės kokybę.

Keliaudami į Bergeną, kaip ir bet kur kitur, pasirūpinkite sveikatos draudimu. Net ir atostogų metu galite susidurti su nemalonumais, taigi geriausias būdas būti ramiems dėl savo sveikatos ir gerovės – apsidrausti. Kelionių draudimas nėra brangus, o jį turėti tikrai svarbu.

Skrydžiai į Bergeną

Skrydžiai iš Bergeno