Gyvenimas Bergene

Gyvenimas Bergene – lyg scena iš romantiško filmo. Septynių kalnų ir septynių fiordų apsuptyje įsikūręs Bergenas, iš tiesų yra vienas unikaliausių ir gražiausių Skandinavijos miestų. Jaukus, spalvingas, išskirtine kultūra ir gyvenimo būdu galintis pasigirti miestas tikrai patiks visiems. Nuo medinio senamiesčio, iki žuvų turgaus – Bergene rasite viską, kas gražiausia ir geriausia Norvegijoje. Miesto centre įsikūrę ne tik istoriniai monumentai, muziejai ir galerijos, tačiau ir daugybė restoranų, naktinių klubų ir barų. Bergeno gyvenimas tiesiog verda, o lietingas dienas Bergene praskaidrins nuostabūs vietiniai gyventojai ir išskirtinė miesto dvasia.

Gyvenimas Bergene visiems bus skirtingas. Vieni Bergene pasiners į audringas linksmybes, o kiti į ramią Norvegišką idilę. Viskas priklauso nuo to, ką veiksite ir kokių žmonių apsuptyje leisite laiką. Miesto unikalumas ir veiklų įvairovė tikrai leis jums susikurti savo gyvenimo paveikslą ir dienas leisti taip, kaip visada norėjote.

Kaip ir bet kurio miesto centras, Bergeno centras yra nuolat kupinas žmonių ir linksmybių. Bergeno centras yra visuomet trykštantis energija ir džiaugsmu. Čia visuomet pamatysite didžiulius srautus turistų. Bergeno centre įsikūrę daugybė lankytinų miesto objektų – muziejai, galerijos ir įvairiausios miesto įdomybes. Jei norite skaniai pavalgyti – būtinai traukite į Bergeno centrą! Maisto kultūra Bergene tiesiog žydi - gastronomija šiame mieste yra itin vertinama.

Gyvenimo Bergene kokybė tikrai nenuvils. Nusikalstamumas šiame mieste itin retas, tačiau tai nestebina – Norvegija visada garsėjo saugiais miestais. Bergene gyvenimas teka ramia ir užtikrinta vaga. Mieste dirbantys gyventojai turi visas socialines garantijas ir gali džiaugtis gyvenimu be rūpesčių!

Visai ne paslaptis ir tai, kad daugybė lietuvių nuolat emigruoja į Norvegiją, norėdami daugiau uždirbti. Darbo rinka Bergene labai plati, taigi kiekvienas tikrai nesunkiai ras sau tinkamą darbą. Užmokestis už darbą Norvegijoje labai didelis, taigi lengvai galėsite sutaupyti pinigų ir gyventi patogiai. Tiesa ta, kad kainos Bergene gerokai aukštesnės, nei Lietuvoje. Tačiau gyvenimo lygis Bergene yra labai aukštas, taigi dirbantys ir gyvenantys Bergene dėl pinigų rūpintis tikrai neturi!

Skrydžiai į Bergeną

Skrydžiai iš Bergeno