Savaitalis Bergene

Bergenas – antras pagal didumą Norvegijos miestas, kuris tikrai ne veltui kasmet privilioja milijonus turistų iš viso pasaulio. Septynių kalnų ir septynių fiordų apsuptyje įsikūręs miestas suteiks jums unikalią galimybę pasimėgauti tikrąja Norvegijos kultūra. Ne tik turėsite galimybę pasinerti į kvapą gniaužiančios Norvegijos gamtos grožybes, bet ir iš arti susipažinti su Bergeno kultūriniu gyvenimu, kuriuo didžiuotųsi ir dešimt kartų didesnis miestas. Atostogos Bergene tikrai nepaliks abejingų – šis unikalus miestas patenkins net ir išrankiausių keliautojų poreikius. Tačiau jei neturite daug laiko, kurį galėtumėte skirti kelionei – nesibaiminkite! Savaitgalis Bergene yra labai populiarus sprendimas.

Skrydis į Bergeną netrunka ilgai, o lėktuvų bilietai į Bergeną visuomet yra pigūs. Taigi suorganizuoti pigų savaitgalį Bergene jums pavyks be didesnių pastangų. Vienas geriausių pasirinkimų tiems, kurie trokšta spontaniškos kelionės į Bergeną – paskutinės minutės pasiūlymai į Bergeną! Tokių pasiūlymų nėra daug, tačiau stebint kelionių agentūrų tinklalapius, jums tikrai nusišypsos laimė.

Prieš keliaudami į Bergeną pasidomėkite, kokias lankytinas vietas norėsite pamatyti Bergene. Kadangi savaitgalis yra labai trumpas laiko tarpas, protingai planuokite savo laiką – taip būsite tikri, kad pamatysite viską, ką norėjote. Be to, kelionės planavimas padės ne tik užtikrinti turiningą laisvalaikį, bet ir planuoti savo kelionės biudžetą! Žinodami ką norite veikti, kur nukeliauti ir į kokias pramogas pasinerti, galėsite apskaičiuoti, kiek pinigų jums reikės kelionės metu.

Bergenas labai nudžiugins tuos, kurie nori pasinerti į kultūrinį ir naktinį Bergeno gyvenimą. Bergenas yra labai unikalus miestas, kuriame galėsite ne tik pasilinksminti audringuose vakarėliuose, bet ir pasimėgauti išskirtine maisto kultūra, pasigrožėti nuostabia gamta ir leistis į daugybę turų po Bergeną. Savaitgalis Bergene tikrai bus nepamirštamas!

Taip pat, iš anksto pasidomėkite, kokie orai jūsų lauks Bergene. Bergene tikrai dažnai lyja, o orai net ir vasarą gali būti žvarbūs. Taigi pasidomėkite orų prognoze ir protinai planuokite savo savaitgalio garderobą. Guminiai batai, lietpaltis ir skėtis tikrai nepamaišys. Priešingai – greičiausiai bus pats geriausias jūsų draugas kelionės metu!

Skrydžiai į Bergeną

Skrydžiai iš Bergeno