Turizmas Bergene

Bergenas – antras pagal didumą Norvegijos miestas, kuris tikrai ne veltui kasmet privilioja milijonus turistų iš viso pasaulio. Septynių kalnų ir septynių fiordų apsuptyje įsikūręs miestas suteiks jums unikalią galimybę pasimėgauti tikrąja Norvegijos kultūra. Ne tik turėsite galimybę pasinerti į kvapą gniaužiančios Norvegijos gamtos grožybes, bet ir iš arti susipažinti su Bergeno kultūriniu gyvenimu, kuriuo didžiuotųsi ir dešimt kartų didesnis miestas. Bergenas, kaip ir bet kuris Norvegijos miestas, pasižymi skandinavišku tikslumu ir kokybe. Turizmas Bergene yra puikiai išvystytas ir nuolat tobulinamas tam, kad miesto svečiai nuolat jaustųsi patogiai ir užtikrintai,

Bergenas yra puikiai pasiruošęs priimti didelius srautus turistų. Bet kuris Bergeno turizmo centras maloniai, kokybiškai ir greitai suteiks jums visą informaciją, kurios jums reikia. Bergeno turizmo centruose dirba specialiai apmokyti profesionalai kalbantys keliomis kalbomis, taigi tikrai nekils komunikacijos nesklandumų. Turizmo centrai Bergene taip pat prekiauja miesto žemėlapiais, gidais ir įvairiais suvenyrais.

Norėdami iš arti pažinti miestą, būtinai leiskitės į ekskursijas Bergene. Turų po Bergeną yra daugybė, taigi tikrai išsirinksite sau tinkamą ir patrauklią ekskursiją. Labai puiku tai, kad mieste nuolat vyksta visiškai nemokamos ekskursijos, kurias veda profesionalūs gidai! Kas gali būti geriau, nei turas po Bergeną su gidu, kuris puikiai pažįsta miestą ir jums papasakos šimtus įdomybių? Be to, ekskursijų metu garantuotai pamatysite visas įžymiausias lankytinas vietas Bergene!

Keliaudami po Bergeną tikrai nesusidursite su problemomis dėl viešojo transporto. Po miestą lengvai važinėsite autobusais, kurių grafikai tokie tikslūs, kaip Šveicariški laikrodžiai. Susigaudyti mieste padės daugybė žemėlapių, o net jei ir teks pasiklysti – jums maloniai pagelbės vietiniai gyventojai arba turizmo centrų darbuotojai.

Nereikia pamiršti to, kad Bergenas įsikūręs nuostabios gamtos apsuptyje! Turizmas Bergene užtikrins, kad turėsite unikalią galimybę leistis į žygius po kalnus supančius Bergeną! Bergene nuolat vyksta ekskursijos į fiordus supančius miestą. Jei Bergene atostogausite žiemą, tikrai turėsite galimybę pasimėgauti unikaliu žiemos sportu! Bergenas garsėja lauko pramogomis, taigi nepraleiskite progos ir leiskitės į nepamirštamus nuotykius kalnuose!

Skrydžiai į Bergeną

Skrydžiai iš Bergeno