Bergeno oro uostas

Romantiškasis Bergenas yra tiesiog ideali vieta atostogoms. Septynių kalnų ir septynių fiordų apsuptas antras pagal didumą Norvegijos miestas – romantiškas, idiliškas ir visomis prasmėmis nuostabus. Žvejyba, kultūra, istorinis paveldas, audringos linksmybės, kvapą gniaužiantis kraštovaizdis ir Norvegiškos tradicijos – tai tik maža dalelė to, ką jūs rasite Bergene. Skrydžiai į Bergeną yra vykdomi labai dažnai, kadangi kelionės į Bergeną yra tiesiog beprotiškai populiarios. Žinant tai, kad Norvegija yra aukščiausios kokybės paslaugų šalis, visai ne keista, kad Bergeno oro uostas yra vienas moderniausių Skandinavijos šalyse!

Bergeno oro uostas

Tarptautinis Bergeno oro uostas, Norvegiškai vadinamas Bergen Lufthavn, Fleslan – tai didžiulis oro uostas, kuris veiklą pradėjo dar 1955 metais. Bergeno oro uostas yra antras pagal užimtumą Norvegijoje ir vienas didžiausių visose Skandinavijos šalyse. Šis Norvegijos oro uostas aptarnauja tūkstančius keleivių kiekvieną dieną.

Bergeno oro uostas yra be galo modernus – visos oro uosto patalpos įrengtos taip, kad keleiviai nuolat jaustųsi patogiai ir saugiai. Bergeno oro uostas užtikrina, kad kiekvienas keleivis turėtų galimybę pailsėti – oro uoste apstu poilsio zonų. Taip pat, oro uoste yra įsikūrę daugybė parduotuvių ir kavinių, taigi laukdami skrydžio tikrai nenuobodžiausite. Svarbiausia yra tai, kad oro uosto saugumą užtikrina specialiai apmokyti profesionalai, taigi tikrai galėsite atsipalaiduoti ir nesirūpinti nei dėl savo, nei dėl aplinkinių gerovės!

Labai svarbu tai, kad Bergeno oro uostas bendradarbiauja su daugybe oro linijų bendrovių iš viso pasaulio. Skrydžiai iš Bergeno oro uosto yra vykdomi į dešimtis pasaulio valstybių – taigi, jei norėsite skristi į šalis ir nerasite skrydžio iš Lietuvos, būtinai pagalvokite apie skrydžius iš Bergeno oro uosto!
Bergeno oro uosto adresas: Flyplassvegen 555, 5258 Bergen, Norvegija

Skrydžiai į Bergeną

Skrydžiai iš Bergeno